Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gjyla ft. Sevdija - Komandant Love - Spoti
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjyla ft. Sevdija - Komandant Love - Spoti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjyla ft. Sevdija - Komandant Love - Spoti

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 97,431 shikime
 • 97,431 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Videoklipi i plotë i këngës hit të Gjyles e Sevdijes, "Komandanti Love" (Episodi 42) Stupcat "Egjeli" 2018 - Sezoni i dytë

Kategoritë


15 komente