Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Grasping opportunities from disruptions: Manufacturers Perspective | Shfrytëzimi i mundësive nga çrregullimet: Perspektiva e Prodhuesëve
Grasping opportunities from disruptions: Manufacturers Perspective | Shfrytëzimi i mundësive nga çrregullimet: Perspektiva e Prodhuesëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:49:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Grasping opportunities from disruptions: Manufacturers Perspective | Shfrytëzimi i mundësive nga çrregullimet: Perspektiva e Prodhuesëve

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 1,046 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Virtual forum Grasping opportunities from disruptions: Manufacturers Perspective, with panelists Visar Ramajli (Co-Owner and Managing Partner at KIVO) and Mërgim Prishtina (CEO and Founder at Trepharm)

Kategoritë


4 komente


0/500