Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

I riu turpërohet keq para Vjosa Osmanit: E zgjati dorën për t'i folur, por i mbetet "kaci"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
I riu turpërohet keq para Vjosa Osmanit: E zgjati dorën për t'i folur, por i mbetet "kaci"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

I riu turpërohet keq para Vjosa Osmanit: E zgjati dorën për t'i folur, por i mbetet "kaci"

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 17,265 shikime
 • 17,265 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  2 komente