Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Hapet panairi i Agrobiznesit, Prishtina pikëtakim për biznese ndërkombëtare
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hapet panairi i Agrobiznesit, Prishtina pikëtakim për biznese ndërkombëtare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hapet panairi i Agrobiznesit, Prishtina pikëtakim për biznese ndërkombëtare

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 17 shikime
 • 17 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Panairi Ndërkombëtar i Agrobiznesit dhe Pijeve, është hapur sot dhe po shihet si një mundësi e mirë për bizneset vendore që të promovojnë produktet e tyre, si dhe pikëtakim i bizneseve ndërkombëtare.

Kategoritë


0 komente