Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj dekoron ambasadorin Delawie me ''Hartën e artë të Kosovës''
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj dekoron ambasadorin Delawie me ''Hartën e artë të Kosovës''

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj dekoron ambasadorin Delawie me ''Hartën e artë të Kosovës''

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj dekoron ambasadorin Delawie me ''Hartën e artë të Kosovës''

Kategoritë0 komente