Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com |Gjykata hedhë poshtë padinë për shpifje të Ramush Haradinajt për Gazmend Muhaxhirin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com |Gjykata hedhë poshtë padinë për shpifje të Ramush Haradinajt për Gazmend Muhaxhirin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com |Gjykata hedhë poshtë padinë për shpifje të Ramush Haradinajt për Gazmend Muhaxhirin

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 81 shikime
 • 81 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjykata Themelore në Pejë pas tri vjetësh e ka hedhur poshtë padinë për shpifje që e ka bërë Ramush Haradinaj ndaj Gazmend Muhaxhirit.

Kategoritë


0 komente