Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj: Myftiu e ka fal Bajramin për mua
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Myftiu e ka fal Bajramin për mua

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Myftiu e ka fal Bajramin për mua

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 81 shikime
 • 81 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, që më mëngjes ia kishte mësyrë Bashkësisë Islame të Kosovës, për ta vizituar atë, në këtë ditë feste dhe për të uruar Festën e Fitër Bajramit. Por pas urimit që pati për të gjithë qytetarët e Kosovës, ai u pyet se a kishte shkuar për ta falur bajramin. Por kryeministri kishte një përgjigje interesante. Tha se myftiu Ternava e ka fal bajramin dhe për të.

Kategoritë


0 komente