Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj u kërkon ndihmë sportistëve dhe gazetarëve për liberalizimin e vizave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj u kërkon ndihmë sportistëve dhe gazetarëve për liberalizimin e vizave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj u kërkon ndihmë sportistëve dhe gazetarëve për liberalizimin e vizave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri Ramush Haradinaj ka kërkuar nga sportistët kosovarë, gazetarët dhe yjet e muzikës me famë botërore, që të lobojnë te vendet e BE-së, që Kosova të fitojë liberalizimin e vizave.

Kategoritë


0 komente