Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haskuka shpreson në mbështetjen e partive që s’janë në balotazh
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haskuka shpreson në mbështetjen e partive që s’janë në balotazh

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haskuka shpreson në mbështetjen e partive që s’janë në balotazh

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Prizrenit, Mytaher Haskuka i cili është në balotazh me kandidatin e PDK-së, Shaqir Totaj, thotë se duke pas edhe përkrahjen e elektoratit të partive tjera politike që nuk janë pjesë e balotazhit do të arrijë të jetë kryetari i ardhshëm i Prizrenit.

Kategoritë


0 komente