Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Hoti: Jemi të shqetësuar se si është duke funksionuar kjo qeveri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hoti: Jemi të shqetësuar se si është duke funksionuar kjo qeveri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hoti: Jemi të shqetësuar se si është duke funksionuar kjo qeveri

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryesia e Kuvendit të Kosovës me propozim të grupit Parlamentar të LDK-së ka vendosur që më 7 dhjetor të mbahet seanca e re e Kuvendit, në të cilën do të diskutohet lidhur me programin e Qeverisë së Republikës së Kosovës.

Kategoritë


0 komente