Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Hoxha: rrihni edhe me bisht të sakicës, por mos i leni me shku në deti gratë dhe vajzat tuaja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hoxha: rrihni edhe me bisht të sakicës, por mos i leni me shku në deti gratë dhe vajzat tuaja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hoxha: rrihni edhe me bisht të sakicës, por mos i leni me shku në deti gratë dhe vajzat tuaja

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,459 shikime
 • 1,459 shikime
 • 0 shikues
 • 2
 • 2
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


1 koment