Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Humbin 17 milionë eurot e Shërbimit Informativ Shëndetësor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Humbin 17 milionë eurot e Shërbimit Informativ Shëndetësor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Humbin 17 milionë eurot e Shërbimit Informativ Shëndetësor

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 172 shikime
 • 172 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Humbin 17 milionë eurot e Shërbimit Informativ Shëndetësor

Kategoritë0 komente