Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
I moshuari nga Gjilani vdes duke falur namaz ne xhami
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
I moshuari nga Gjilani vdes duke falur namaz ne xhami

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

I moshuari nga Gjilani vdes duke falur namaz ne xhami

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 10,027 shikime
 • 10,027 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

I moshuari nga Gjilani vdes duke falur namaz ne xhami

Kategoritë


0 komente