Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

I riu shtien në vete duke biseduar LIVE në telefon!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
I riu shtien në vete duke biseduar LIVE në telefon!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

I riu shtien në vete duke biseduar LIVE në telefon!

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 809 shikime
 • 809 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një i ri ka gjuajtur veten me armë përderisa po fliste direkt në telefon me shokun e tij në rrjetet sociale.

Kategoritë


0 komente