Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Imeri: ATK nuk i inkasojë 3 milionë euro të AKP-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Imeri: ATK nuk i inkasojë 3 milionë euro të AKP-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Imeri: ATK nuk i inkasojë 3 milionë euro të AKP-së

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Administrata Tatimore e Kosovës gjatë vitit 2017, ka realizuar të hyra në vlerë prej 392 milionë euro, apo 93 përqind e të hyrave të planifikuara. Kurse, për vitin 2018, është planifikuar që ATK të inkasojë 446 milionë euro të hyra.

Kategoritë


0 komente