Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo | Beteja kundër bërllokut
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks Promo | Beteja kundër bërllokut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | Beteja kundër bërllokut

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 483 shikime
 • 483 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks Promo | Beteja kundër bërllokut

Po aq sa sfida kundër Korrupsionit, për Qeverinë e Kosovës prioritet është bërë edhe beteja kundër bërllokut. Vendi është e mbushur me mbeturina. Qytetarët i hedhin gjithkund. Dhe hedhin gjithçka. Asgjë nuk është për të mos u hedhur e asnjë vend që të mos shndërrohet në deponi.

Por, çka po bën shteti i Kosovës kundër këtij fenomeni? Kush po e ndihmon dhe kush po e pengon Kosovën që të jetë një vend më i pastër?

#InDoks në këtë dokumentar do të merret ekskluzivisht me bërllokun që po e mbulon republikën. Me ata që po e pastrojnë vendin dhe me ata që po e ndotin atë. Me kulturën e keqe dhe me dënimet që do të pasojnë.

Shumë pyetje marrin përgjigje në këtë dokumentar, por edhe shumë të tjera mbesin pezull. Por, më kryesorja: A rrezikon Kosova të kollapsojë nga deponitë e bërllokut?

Të dielën, në ora 20:10 në RTV Dukagjini dhe live në Insajderi

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente