Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
500 punëtorë pa punë, 62 të vdekur- ky është rrëfimi i Kryesindikalistit për falimentimin e “Lamkosit”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
500 punëtorë pa punë, 62 të vdekur- ky është rrëfimi i Kryesindikalistit për falimentimin e “Lamkosit”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

500 punëtorë pa punë, 62 të vdekur- ky është rrëfimi i Kryesindikalistit për falimentimin e “Lamkosit”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 95 shikime
 • 95 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

500 punëtorë pa punë, 62 të vdekur- ky është rrëfimi i Kryesindikalistit për falimentimin e “Lamkosit”

 InDoks | Intervistë me Ragip Hsanin, Kryesindikalist i “Llamkos”

Kjo intervistë është bërë për dokumentarin “Njeriu i oligarkut rus-mashtrimi milionësh i shtetit” Këtu e gjeni të plotë dokumentarin   http://bit.ly/2NkcQaM

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente