Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Naser Gjinovci: Politikanët me gjuhë vulgare e të dhunshëm po iu pengojnë artistët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Naser Gjinovci: Politikanët me gjuhë vulgare e të dhunshëm po iu pengojnë artistët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 25:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Naser Gjinovci: Politikanët me gjuhë vulgare e të dhunshëm po iu pengojnë artistët

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 136 shikime
 • 136 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Naser Gjinovci: Politikanët me gjuhë vulgare e të dhunshëm po iu pengojnë artistët

InDoks | Intervistë me Naser Gjinovcin, këngëtar dhe jurist 

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: http://bit.ly/2Gg66Kr

Kategoritë


0 komente