Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Video Eksluzive | Me çekan e kallashnikov, kështu vidhet bastorja në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Video Eksluzive | Me çekan e kallashnikov, kështu vidhet bastorja në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Video Eksluzive | Me çekan e kallashnikov, kështu vidhet bastorja në Prishtinë

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 1,469 shikime
 • 1,469 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kjo video është pjesë e dokumentarit "Loto Qeveria" https://bit.ly/2UEbEG5

Kategoritë


0 komente