Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Arsyetimet e PDK-së që të mos shkohet në zgjedhje-“Ta ruajmë buxhetin”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Arsyetimet e PDK-së që të mos shkohet në zgjedhje-“Ta ruajmë buxhetin”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Arsyetimet e PDK-së që të mos shkohet në zgjedhje-“Ta ruajmë buxhetin”

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 389 shikime
 • 389 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot u mbajt mbledhja e thirrur nga kryeministri i dorëhequr Ramush Haradinaj.

Në të u diskutua për zgjedhjet, PDK-së duket se nuk po konvenon mbajtja e tyre. Dy nga ministra të saj dhanë një arsyetim qesharak se pse nuk duhet te ketë zgjedhje

Deklaratat e tyre i gjeni në videon e bashkangjitur:

Kategoritë


0 komente