Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Brenda morgut të Prishtinës ku mbahen trupat që nga lufta e parë botërore
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Brenda morgut të Prishtinës ku mbahen trupat që nga lufta e parë botërore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Brenda morgut të Prishtinës ku mbahen trupat që nga lufta e parë botërore

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 4,271 shikime
 • 4,271 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

-Çfarë po ndodh me trupat e vdekur në morgun e Prishtinë

-Sa trupa gjenden aty?

-Çfarë ndodh me kufomat që familjarit nuk vini ti marrin?

-Përveç shqiptarëve atu mbahen edhe trupa te shtetasve të huaj 

-Si janë të ndarë sektorët e kufomave?

Për këto dhe më shumë detaje, ndiqeni intervistën e plotë

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente