Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
E doktoruar në Universitetin e Zagrebit - nuk avancohet si staf i rregullt në Fakultetin e Mjekësisë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
E doktoruar në Universitetin e Zagrebit - nuk avancohet si staf i rregullt në Fakultetin e Mjekësisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

E doktoruar në Universitetin e Zagrebit - nuk avancohet si staf i rregullt në Fakultetin e Mjekësisë

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 3,041 shikime
 • 3,041 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Jeta Kelmendi nga Prishtina, e specializuar dhe doktorë shkence e ortodonësisë, është duke u privuar nga një e drejtë e saj në Fakultetin e Mjekësisë të Universitetit të Prishtinës.

Kategoritë


1 koment