Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Hiking në majën e Hajlës - Rugovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hiking në majën e Hajlës - Rugovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 09:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hiking në majën e Hajlës - Rugovë

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 694 shikime
 • 694 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një lartësi prej 2403 metra në bjeshkët e Rugovës do ta sfidojnë një grup. Është një prej majave më të larta në Kosovë e njohur si maja e Hajlës. Se si ia dolën ky grup të sfidojnë këtë maje dhe në çka kaluan ata për rreth 7 orë kuptojeni përmes stories

Kategoritë


0 komente