Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Kujdes, përmbajtje sensitive! Video përmban imazhe të rënda dhe/ose gjuhë grafike.

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Kujdes, përmbajtje sensitive! Video përmban imazhe të rënda dhe/ose gjuhë grafike.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Momenti kur Llapota dhe shoqëruesit e tij largohen nga “Duplexi” – Vendi ku mbetën të plagosur 4 persona
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momenti kur Llapota dhe shoqëruesit e tij largohen nga “Duplexi” – Vendi ku mbetën të plagosur 4 persona

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momenti kur Llapota dhe shoqëruesit e tij largohen nga “Duplexi” – Vendi ku mbetën të plagosur 4 persona

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 5,954 shikime
 • 5,954 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente