Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pas investimit mijëra euro, donatori ndërton shtëpinë për persona më aftësi të kufizuar mendore në Deçan
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pas investimit mijëra euro, donatori ndërton shtëpinë për persona më aftësi të kufizuar mendore në Deçan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pas investimit mijëra euro, donatori ndërton shtëpinë për persona më aftësi të kufizuar mendore në Deçan

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 271 shikime
 • 271 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Hapet Shtëpia e Komunitetit për Personat me Aftësi të Kufizuar Mendore në Deçan e cila ishte në rindërtim dhe zgjerim.

Donatori Hamdi Lataj  kishte investuar rreth 200 mijë euro për riparimin dhe zgjerimin e Shtëpisë së Komunitetit për Persona me Aftësi të Kufizuara Mendore.

Kryetari i Komunës së  Deçanit, Bashkim Ramosaj, thotë se së shpejti do te nisin punimet  për rrugën që çon tek kjo qendër.

Çka këshillon psikologia për familjarët e  këtyre personave e shumë të tjera, ndiqeni storien në vazhdim…

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente