Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Insajderi.com | Patriotë të pasur të një shteti të varfër
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Patriotë të pasur të një shteti të varfër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Patriotë të pasur të një shteti të varfër

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 151 shikime
 • 151 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Patriotë të pasur të një shteti të varfër

Këta janë “patriotët” e pasur të cilët menaxhojnë me Kosovën e varfër.

Kategoritë


0 komente