Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rrugëtimi i LDK-së, asnjë fitore nga viti 2004
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrugëtimi i LDK-së, asnjë fitore nga viti 2004

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrugëtimi i LDK-së, asnjë fitore nga viti 2004

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 186 shikime
 • 186 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lidhja Demokratike e Kosovës, që prej vdekjes së Ibrahim Rugovës nuk ka fituar asnjë palë zgjedhje. Megjithatë, kjo parti më së gjati ka pasur hise në pushtet. Plotë 14 vjet. Në zgjedhjet e këtij muaji shihej si më favoritja për t’i fituar ato, për shkak të kandidimit të Vjosa Osmanit, për kryeministre. Por, as tash nuk doli e para. Atë e mundi Albin Kurti. Ecja e këtij subjekti nuk është e lavdishme gjithherë. Skandalet në qeverisje dhe dhuna në kuvendet zgjedhore, janë pjesë e pandashme e këtij subjekti.
 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente