Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Jahjaga: Viktimat e dhunës seksuale në Kosovë janë lënë anash për vite të tëra
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Jahjaga: Viktimat e dhunës seksuale në Kosovë janë lënë anash për vite të tëra

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Jahjaga: Viktimat e dhunës seksuale në Kosovë janë lënë anash për vite të tëra

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kur po bëhen gati 19 vjet nga përfundimi i luftës në Kosovë, të mbijetuarit e dhunës seksuale gjatë luftës së fundit në Kosovë nuk janë përmendur fare si kategori e viktimave të luftës.

Kategoritë


0 komente