― DREJTPËRDREJT
+18
Video eksplicite

Filmi nuk preferohet për persona nën moshën 18 vjeçare. Përmban dhunë, skena dhe gjuhë eksplicite.
A dëshironi të vazhdoni?

Shpërndaje tani
Reprizë
Drejtpërdrejt (Beta)
Transmetimi Drejtpërdrejt nga KOHA Net ende nuk ka filluar. Transmetimi Drejtpërdrejt nga KOHA Net ka përfunduar!
Rrjeti i ngarkuar!
7
Në vazhdim:
A e dini si ti largoni reklamat nga videot?
Kopjo linkun e videos
Kopjo linkun e videos nga ky moment

Largo reklamat përgjithmonë

Me Premium ju mund ti shikoni videot pa reklama!

Me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, “Grupi Koha” vjen me një urim shumë të veçantë. Këto janë disa pamje nga prapaskena e xhirimeve të një klipi përmes së cilit “Koha” uron këtë 10 vjetor.

0 komente