Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Lajmet e mbrëmjes - Kohavision

1 sezon | 107 episode | 18,449 shikime

Përmbledhja e lajmeve kryesore të ditës nga Kohavision.

Alternate Text