Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Komandant "Hoxha" - Gjykata Speciale nuk ka akuza të bazuara.mpg
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Komandant "Hoxha" - Gjykata Speciale nuk ka akuza të bazuara.mpg

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Komandant "Hoxha" - Gjykata Speciale nuk ka akuza të bazuara.mpg

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 15 shikime
 • 15 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente