Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Komunat me zor drejt BE-së”, gjerësisht në të dielën me “Koha Ditore”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Komunat me zor drejt BE-së”, gjerësisht në të dielën me “Koha Ditore”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Komunat me zor drejt BE-së”, gjerësisht në të dielën me “Koha Ditore”

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 257 shikime
 • 257 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente