Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
“Thaçi s’e ka legjitimitetin për të biseduar me Serbinë në Bruksel”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Thaçi s’e ka legjitimitetin për të biseduar me Serbinë në Bruksel”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Thaçi s’e ka legjitimitetin për të biseduar me Serbinë në Bruksel”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 53 shikime
 • 53 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Thaçi s’e ka legjitimitetin për të biseduar me Serbinë në Bruksel”

Kategoritë


0 komente