Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kosova, as 19 vjet pas luftës, s’e ka paditur shtetin serb për gjenocid
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova, as 19 vjet pas luftës, s’e ka paditur shtetin serb për gjenocid

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova, as 19 vjet pas luftës, s’e ka paditur shtetin serb për gjenocid

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 190 shikime
 • 190 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova, as 19 vjet pas luftës, s’e ka paditur shtetin serb për gjenocid

Kategoritë0 komente