Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kosova U19 mban stërvitjen e parë, synon paraqitje dinjitoze në kualifikueset e Evropianit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova U19 mban stërvitjen e parë, synon paraqitje dinjitoze në kualifikueset e Evropianit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova U19 mban stërvitjen e parë, synon paraqitje dinjitoze në kualifikueset e Evropianit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll U19, sot ka mbajtur stërvitjen e parë në kuadër të përgatitjeve për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2018, që do të zhvillohen prej 3 deri më 9 tetor në Austri.

Kategoritë


0 komente