Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kurteshi i quan njerëzore zhvillimet në Vetëvendosje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurteshi i quan njerëzore zhvillimet në Vetëvendosje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurteshi i quan njerëzore zhvillimet në Vetëvendosje

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 15 shikime
 • 15 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi, nuk ka pranuar të flas lidhur me atë se çfarë është duke ndodhur në Lëvizjes Vetëvendosje, pas raportimit për një përçarje në këtë parti, pas daljes në publik të disa komunikime të brendshme, ku deputetja Aida Dërguti ofendonte ish- kryetarin e kësaj partie, Albin Kurti.

Kategoritë


0 komente