Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kuvendi miraton buxhetin, Haradinaj kritikon mospjesëmarrjen e opozitës në votim
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kuvendi miraton buxhetin, Haradinaj kritikon mospjesëmarrjen e opozitës në votim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kuvendi miraton buxhetin, Haradinaj kritikon mospjesëmarrjen e opozitës në votim

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me 62 vota për, 2 kundër dhe asnjë abstenim deputetet e Kuvendit të Kosovës kanë votuar në parim projektligjin për buxhetin e Republikës së Kosovës për vitin 2018.

Kategoritë


0 komente