Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Liki ft. Lumi B - Power

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Liki ft. Lumi B - Power

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 458,460 shikime
 • 458,460 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Videoklipi zyrtar i këngës "Power" nga Liki dhe Lumi B. Për më shumë, shihni Egjeli - Episodi 51, vetëm në gjirafaVideo!

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak


35 komente