Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Limaj: Besniku do të na qet faqebardhë, ashtu si babai i tij
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Limaj: Besniku do të na qet faqebardhë, ashtu si babai i tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Limaj: Besniku do të na qet faqebardhë, ashtu si babai i tij

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nisma për Kosovë sonte ka mbajtur takim elektoral me banorët e Krushës së Madhe në Rahovec, ku u prezantua kandidati për kryetar të Rahovecit nga kjo parti, Besnik Hoti, ndërsa është premtuar rritje të subvencioneve dhe garantim të granteve për bujqit, përmirësimin e infrastrukturës dhe ndërtimin e një çerdheje.

Kategoritë


0 komente