Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Limaj: Qeveria në pritje të listës së mallrave për vendosen e masa reciproke
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Limaj: Qeveria në pritje të listës së mallrave për vendosen e masa reciproke

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Limaj: Qeveria në pritje të listës së mallrave për vendosen e masa reciproke

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova përfundimisht duhet t’i kthehet vetës së saj dhe të sillet proporcionalisht në një mënyrë reciproke me të gjithë të tjerët, pasi koha kur në Kosovë kanë lëvizur, kanë folur dhe kanë vepruar në emër të saj duke mos i respektuar interesat e vendit tonë ka marrë fund.

Kategoritë


0 komente