Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Lulja del me vrapua, por befason të gjithë me pantollat që ka veshur!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lulja del me vrapua, por befason të gjithë me pantollat që ka veshur!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lulja del me vrapua, por befason të gjithë me pantollat që ka veshur!

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 4,920 shikime
 • 4,920 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si vishet Lulja kur del me vrapua

Kategoritë


0 komente