Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Lulja kthehet në shtëpi, ja kush po e pret atje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lulja kthehet në shtëpi, ja kush po e pret atje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lulja kthehet në shtëpi, ja kush po e pret atje

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 6,036 shikime
 • 6,036 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gruaja e Medes pret shoqe 

Kategoritë0 komente