― DREJTPËRDREJT

Magazina.al

16 Abonues

  • Kreu
  • Videot
  • Rreth nesh
Të fundit
03:02

Feste ne Drenice

Magazina.al 751 shikime Dje 23:02
00:40

Momenti kur Ramush Haradinaj e quan Murat Mehën “peder”

Magazina.al 27 shikime E Premte 15:15
00:31

Flamuri turk ne Prizren

Magazina.al 174 shikime E Hënë 09:02
00:11

Plaku dhe Fusnota

Magazina.al 2,046 shikime E Diel 16:55
00:34

Lladrovci tregon si e therriste Adem Jashari

Magazina.al 100 shikime E Diel 22:39
00:44

Kim Yong Yo dhe Mentor Shala

Magazina.al 808 shikime 10 Shkurt 2018
18:03

Gjuajtje me arme ne nje ode te Drenices

Magazina.al 7,407 shikime 6 Shkurt 2018
00:12

Gjimnazi "Bedri Pejani"

Magazina.al 511 shikime 7 Shkurt 2018
03:10

Adem Jashari me shokë

Magazina.al 26,391 shikime 6 Shkurt 2018
01:33

Asamblisti e quan analfabet, Lladrovci i pergjigjet keshtu

Magazina.al 1,040 shikime 5 Shkurt 2018
Më të shikuarat
01:04

Shtepia e Presidentit Thaci

Magazina.al 59,163 shikime 19 Dhjetor 2017
08:30

E dhimbshme: Varroset 15 vjecari qe humbi jeten ne aksident

Magazina.al 50,988 shikime 2 Nëntor 2017
02:35

Video e rrallë e Adem Jasharit

Magazina.al 49,531 shikime 27 Janar 2018
02:14

Qendruan ne shpelle tre muaj pa e ditur se ne Kosove perfundoi lufta

Magazina.al 42,598 shikime 10 Nëntor 2017
00:59

Pse Rugova nuk e vizitoi asnjëherë Prekazin?

Magazina.al 32,747 shikime 26 Nëntor 2017
01:05

Forcat serbe u tmerruan kur zbuluan bunkerin e Adem Jasharit

Magazina.al 32,207 shikime 12 Dhjetor 2017
02:47

Varroset 15 vjecarja në Skenderaj

Magazina.al 27,663 shikime 16 Dhjetor 2017
03:10

Adem Jashari me shokë

Magazina.al 26,391 shikime 6 Shkurt 2018
02:48

Vlora Dmoshi flet për ish-bashkëshortin e saj Shkumbin Kryeziun

Magazina.al 20,637 shikime 6 Nëntor 2017
01:49

Haradinaj në Bjeshkë

Magazina.al 18,580 shikime 3 Dhjetor 2017
01:20

Ja si festohej fitorja e zgjedhjeve brenda shtëpisë së Rugovës

Magazina.al 17,349 shikime 20 Nëntor 2017
Të gjitha videot
03:02

Feste ne Drenice

Magazina.al 751 shikime Dje 23:02

00:40

Momenti kur Ramush Haradinaj e quan Murat Mehën “peder”

Magazina.al 27 shikime E Premte 15:15

00:31

Flamuri turk ne Prizren

Magazina.al 174 shikime E Hënë 09:02

00:34

Lladrovci tregon si e therriste Adem Jashari

Magazina.al 100 shikime E Diel 22:39

00:11

Plaku dhe Fusnota

Magazina.al 2,046 shikime E Diel 16:55

00:44

Kim Yong Yo dhe Mentor Shala

Magazina.al 808 shikime 10 Shkurt 2018

00:12

Gjimnazi "Bedri Pejani"

Magazina.al 511 shikime 7 Shkurt 2018

18:03

Gjuajtje me arme ne nje ode te Drenices

Magazina.al 7,407 shikime 6 Shkurt 2018

03:10

Adem Jashari me shokë

Magazina.al 26,391 shikime 6 Shkurt 2018

01:33

Asamblisti e quan analfabet, Lladrovci i pergjigjet keshtu

Magazina.al 1,040 shikime 5 Shkurt 2018

01:53

Banaliteti mes Lladrovcit e Drenorit

Magazina.al 1,186 shikime 3 Shkurt 2018

01:24

Veseli pajton Lushtakun me Kamishin

Magazina.al 7,446 shikime 2 Shkurt 2018

00:47

Tmerrohen qytetaret

Magazina.al 403 shikime 1 Shkurt 2018

02:04

Ky person ia kishte shpëtuar jetën Rexhep Selimit, te mos vritej

Magazina.al 501 shikime 31 Janar 2018

00:09

Keshilltari i Limajt gjuan me Kallash

Magazina.al 443 shikime 29 Janar 2018