― DREJTPËRDREJT

Magazina.al

49 Abonues

  • Kreu
  • Videot
  • Rreth nesh
Të fundit
02:31

Familja nga Kukësi që strehoj gjatë luftës rreth 50 kosovarë

Magazina.al 389 shikime Para 5 ditëve
00:07

Tymi i KEK-ut po e "kënaq" ajrin

Magazina.al 27 shikime Para 4 ditëve
01:11

Nuk përmbahet Lladrovci, ja çka thotë në Kuvendin Komunal

Magazina.al 16,573 shikime Para 1 jave
00:38

Haradinaj "Moj dashnia jeme a je gjallë

Magazina.al 14,159 shikime Para 1 jave
02:06

Jo vetëm serbë, në Koshare u vranë edhe ushtarë rusë

Magazina.al 3,086 shikime Para 1 jave
01:18

Momementi kur Thaçi përshendet Haradinajn dhe injoron Kurtin

Magazina.al 17,527 shikime Para 2 javëve
00:23

Ushtria zvicerane duke vallëzuar valle kosovare

Magazina.al 14,376 shikime Para 2 javëve
03:39

Shokohet Naim Abazi

Magazina.al 716 shikime Para 2 javëve
06:20

Emocionohet Lenora Jakupi

Magazina.al 450 shikime Para 2 javëve
00:19

Rrahje masive ne koncertin e Dhurata Dorës

Magazina.al 599 shikime Para 3 javëve
00:12

Deputeti Bekë Berisha vazhdon të na mahnisë me akrobacitë

Magazina.al 26,258 shikime Para 3 javëve
01:41

Pamje kur RUSO tërheqë zvarrë Marko Gjuriqin

Magazina.al 3,421 shikime Para 3 javëve
Më të shikuarat
01:04

Shtepia e Presidentit Thaci

Magazina.al 61,761 shikime Para 3 muajve
08:30

E dhimbshme: Varroset 15 vjecari qe humbi jeten ne aksident

Magazina.al 51,026 shikime Para 5 muajve
02:35

Video e rrallë e Adem Jasharit

Magazina.al 50,927 shikime Para 2 muajve
00:59

Pse Rugova nuk e vizitoi asnjëherë Prekazin?

Magazina.al 49,604 shikime Para 4 muajve
02:14

Qendruan ne shpelle tre muaj pa e ditur se ne Kosove perfundoi lufta

Magazina.al 42,634 shikime Para 5 muajve
01:05

Forcat serbe u tmerruan kur zbuluan bunkerin e Adem Jasharit

Magazina.al 33,589 shikime Para 4 muajve
02:47

Varroset 15 vjecarja në Skenderaj

Magazina.al 27,800 shikime Para 4 muajve
03:10

Adem Jashari me shokë

Magazina.al 27,010 shikime Para 2 muajve
00:12

Deputeti Bekë Berisha vazhdon të na mahnisë me akrobacitë

Magazina.al 26,258 shikime Para 3 javëve
00:20

Rrahja e nxënësve në Gjilan

Magazina.al 22,968 shikime Para 1 muaji
02:48

Vlora Dmoshi flet për ish-bashkëshortin e saj Shkumbin Kryeziun

Magazina.al 21,593 shikime Para 5 muajve
Të gjitha videot
00:07

Tymi i KEK-ut po e "kënaq" ajrin

Magazina.al 27 shikime Para 4 ditëve

02:31

Familja nga Kukësi që strehoj gjatë luftës rreth 50 kosovarë

Magazina.al 389 shikime Para 5 ditëve

01:11

Nuk përmbahet Lladrovci, ja çka thotë në Kuvendin Komunal

Magazina.al 16,573 shikime Para 1 jave

00:38

Haradinaj "Moj dashnia jeme a je gjallë

Magazina.al 14,159 shikime Para 1 jave

02:06

Jo vetëm serbë, në Koshare u vranë edhe ushtarë rusë

Magazina.al 3,086 shikime Para 1 jave

01:18

Momementi kur Thaçi përshendet Haradinajn dhe injoron Kurtin

Magazina.al 17,527 shikime Para 2 javëve

00:23

Ushtria zvicerane duke vallëzuar valle kosovare

Magazina.al 14,376 shikime Para 2 javëve

03:39

Shokohet Naim Abazi

Magazina.al 716 shikime Para 2 javëve

06:20

Emocionohet Lenora Jakupi

Magazina.al 450 shikime Para 2 javëve

00:19

Rrahje masive ne koncertin e Dhurata Dorës

Magazina.al 599 shikime Para 3 javëve

00:12

Deputeti Bekë Berisha vazhdon të na mahnisë me akrobacitë

Magazina.al 26,258 shikime Para 3 javëve

01:41

Pamje kur RUSO tërheqë zvarrë Marko Gjuriqin

Magazina.al 3,421 shikime Para 3 javëve

06:46

Momenti kur Gjuriq u mundua të fshihet brenda sallës nga njësia speciale

Magazina.al 2,293 shikime Para 3 javëve

00:22

Ministrat serb kthehen prapa nga Policia e Kosoves

Magazina.al 3,332 shikime Para 3 javëve

01:00

Hajnat thyejnë një lokal në "Lagjen e Spitalit" në Prishtinë

Magazina.al 2,288 shikime Para 3 javëve

00:18

24 mars 1999, Bill Clinton jep lajmin për bombardimet e NATO-së

Magazina.al 3,602 shikime Para 4 javëve

00:11

Urimi per Demarkacionin

Magazina.al 8,656 shikime Para 4 javëve

00:21

Panika ne Kuvend pas gazit

Magazina.al 111 shikime Para 4 javëve