Emisioni 1 Marakli t'kerreve - GjirafaVideo
― DREJTPËRDREJT
+18
Video eksplicite

Filmi nuk preferohet për persona nën moshën 18 vjeçare. Përmban dhunë, skena dhe gjuhë eksplicite.
A dëshironi të vazhdoni?

Shpërndaje tani
Reprizë
Drejtpërdrejt (Beta)
Transmetimi Drejtpërdrejt nga Marakli t'kerreve ende nuk ka filluar. Transmetimi Drejtpërdrejt nga Marakli t'kerreve ka përfunduar!
Rrjeti i ngarkuar!
7
Në vazhdim:
A e dini si ti largoni reklamat nga videot?
Kopjo linkun e videos
Kopjo linkun e videos nga ky moment

Largo reklamat përgjithmonë

Me Premium ju mund ti shikoni videot pa reklama!

#Marakli video e shumpritur e emisionit tonë të parë doli.!
Brenda sajë mund ta gjeni videon e #Meetingut mat madh të #Maraklive, gjithashtu edhe storien se si te ndërrohet vaji i kerrit, por edhe per revulucionin e “qelësit” Smart BMW key.
#MaraklitKerreve #KallxojaMaraklis #ShareEdheVet #EparaJoeFundit #RriniMeGrupinMatMir.

0 komente