Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vëllai i Valbonës thotë se Policia e dinte se Nrecaj sillej me armë, me marsh kërkohet drejtësi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vëllai i Valbonës thotë se Policia e dinte se Nrecaj sillej me armë, me marsh kërkohet drejtësi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vëllai i Valbonës thotë se Policia e dinte se Nrecaj sillej me armë, me marsh kërkohet drejtësi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 384 shikime
 • 384 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vëllai i Valbonës thotë se Policia e dinte se Nrecaj sillej me armë, me marsh kërkohet drejtësi

Kategoritë


0 komente