Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Mashtroi konsumatorët me çmimet e produkteve – gjobitet kompania “ELKOS”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mashtroi konsumatorët me çmimet e produkteve – gjobitet kompania “ELKOS”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mashtroi konsumatorët me çmimet e produkteve – gjobitet kompania “ELKOS”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,545 shikime
 • 1,545 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministria e Tregtisë ka gjobitur kompaninë "ELKOS", që udhëhiqet nga deputeti i LDK-së, Ramiz Kelmendi. Inspektorati i Tregut ka gjetur se dy lloje produkteve të marketit "ETC" në Lipjan, kanë pasur mospërputhje mes çmimeve të ekspozuara në rafte, me çmimet e të njëjtave produkte tek arka e marketit.

Kategoritë


0 komente