Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mbyllen dy fabrika, dyshohet se rrezikonin shëndetin e qytetarëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mbyllen dy fabrika, dyshohet se rrezikonin shëndetin e qytetarëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mbyllen dy fabrika, dyshohet se rrezikonin shëndetin e qytetarëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Inspektorët e Komunës së Mitrovicës, të udhëhequr nga drejtori i kësaj Drejtorie, Hysni Ahmeti, në mbështetje edhe të pjesëtarëve të policisë, sot kanë ndërprerë punën në dy fabrika të këtij qyteti, veprimtaria e të cilave është përpunimi i vajrave motorike

Kategoritë


0 komente