Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
A po dështon premtimi i Veselit për zhvendosjen e Ministrisë së Kulturës në Prizren
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A po dështon premtimi i Veselit për zhvendosjen e Ministrisë së Kulturës në Prizren

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A po dështon premtimi i Veselit për zhvendosjen e Ministrisë së Kulturës në Prizren

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 132 shikime
 • 132 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

A po dështon premtimi i Veselit për zhvendosjen e Ministrisë së Kulturës në Prizren

Kategoritë


0 komente