Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Miqtë dhe bashkëpunëtorët rrëfejnë kujtimet me Adem Demaçin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Miqtë dhe bashkëpunëtorët rrëfejnë kujtimet me Adem Demaçin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Miqtë dhe bashkëpunëtorët rrëfejnë kujtimet me Adem Demaçin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Veprimtari i çështjes kombëtare, Adem Demaçi ka mbet në kujtesën e secilit shqiptar. Miq e bashkëpunëtorë të tij, me lot në sy u përkulën sot para trupit të pajetë të Demaçit për të veprën e tij.

Kategoritë


0 komente